Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları

 

Birçok sektörde karşımıza çıkan oksijen tüpü dolum işlemlerinizi uygun fiyatlar ve sağlıklı koşullarda en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Oksijen Tüpü Nedir?

Yaşamsal faaliyetlerin devam edebilmesi için en gerekli şey oksijendir. İnsanlar oksijeni yeterli miktarda alamadığı durumlarda hekimler tarafından oksijen tüpü verilmektedir. Oksijen tüpleri yüksek basınç ile doldurulmuş oksijen destekleyicilerdir. Oksijen tüpleri medikal ve sınai olmak üzere iki şekilde kullanılmaktadır.

Medikal Oksijen Tüpleri

Tıbbi alanda kullanılmak amacıyla üretilmişlerdir. Oksijen tedavilerde kullanılan bu tüpler hem evlerde hem de işyerinde kullanılmaya uygundur. Oksijen tedavisinde kullanılan tüpler 5 ve 10 litre olarak üretilmişlerdir. Bu şekilde üretilmelerinin sebebi taşınabilir özelliğinin olmasıdır.  Oksijen tüpleri içerisinde bulunan yüksek basınç sebebiyle direk olarak kullanılmamaktadır. Tüpe uygun manometreler bulunmaktadır. Bu sayede basınç düşmektedir. Oksijen miktarları manometre üzerinde bulunan flowmetre ile ayarlanır. Cihazlarda kullanıldığı gibi bu tüplerde de nemlendirici kullanılır. Oksijen tüpleri tedavi olarak sunulmakta ve reçete ile verilmektedir. Bu sebeple dozları dikkatli olarak hekim dahilinde kullanılmaktadır. Kullanımından sonra hastanın kendisini iyi hissetmesi durumunda oksijen tüpünü bırakmaması gerekir.

Uygun miktarda oksijen hayat koşullarını devam ettirirken fazlasının zarar vereceğini unutmayalım. Aşırı dozda alınan oksijen, hastanın kendi nefes alma durumunu bırakıp oksijen tüpüne bağımlı kalmasını sağlar. Oksijen tüpleri alüminyum ve çelik olarak iki gruba ayrılmaktadır. Alüminyum tüpler çeliğe oranla daha hafif ve kullanışlıdır.

Sınai Oksijen Tüpleri

Oksijen kaynağı yapmakta olan sanayilerde kullanılan tüplerdir. 40 ve 50 litre yaygın olarak kullanılan tüplerdir.

Dolum Fiyatlarımız

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek amacıyla uzman kadromuz ve tesislerimiz aracılığıyla 7/24 destek verebilmekteyiz. Her personelimiz kendi alanında deneyim sahibidir. Hızlı ve güvenilir işlem yapmak firmamızın en başlıca politikasıdır. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yıllardır kendini geliştirmekte ve alanında en iyi olmayı hedeflemekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına yüksek performans sergiliyoruz. Tesislerimiz düzenli periyodlarda dezenfekte edilmektedir. Evinizde veya işyerinizde günün her saati iletişim hattımızdan oksijen tüpü ve dolum fiyatlarımız ile ilgili detaylı b ilgiye ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir