5 lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

 

Ev ve işyerinizde bulunan 5 litrelik oksijen tüplerinizin dolum işlemlerini uygun fiyat politikası ile kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Oksijen tüpleri konusunda deneyimli personel kadromuz ve sertifikalı tesislerimiz aracılığıyla uygun fiyatlı hizmet vermekteyiz. Hayatımızın birçok alanında kullanılmakta olan oksijen tüplerinde olan 5 litrelik oksijen tüpleri genellikle medikal sektörlerde bulunmaktadır.

Medikal Alanda Oksijen Tüpü

Oksijen insan hayatında olmazsa olmazdır. Tıbbi amaçlar dışında imalat işleri endüstriyel gibi birçok faaliyetlerinde üretimin de kullanılmaktadır. Medikal alandaki en temel amaç insanın ihtiyaç duyduğu yeterli oksijeni almasını desteklemesidir.

Nefes almak için ihtiyacımız olan hava yaklaşık olarak %21 oranında oksijen içermektedir. Oksijenin olmadığı bir durumda dakikalar içinde insan hayatı son bulabilir. Medikal alanda oksijen yaşam destekleyici etkisi olarak akut ve akciğer hastalığı ve kalp rahatsızlığı olan hastalarda uygulanır. Bunların dışında zehirlenmiş olan hastalarda da uygulanmaktadır. Kullanıldığı alanları dikkatlice inceleyecek olursak;

  • Hipoksi tedavisi
  • Yüksek irtifa uçuşları
  • Yüksek irtifa tırmanışları
  • Dalışlar
  • Preanestezikoksijenasyon, anestezi
  • Akut ve kronik akciğer hastalığı
  • Kalp hastalığı
  • Karbonmonoksit zehirlenmesi

Bu rahatsızlıklar sonucu insanlar oksijen desteğini oksijen tüpü ile sağlamaktadır. En yaygın olarak medikal sektörde kullanılmış olması oksijenin hayatımızdaki önemini göstermektedir. İnsanın yaşam ve ölüm arasında ki en ince çizgisi oksijendir.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Geniş uzman kadromuz ve tesislerimiz ile birlikte kaliteli bir hizmet verebilmek amacıyla her geçen gün gelişmekteyiz. 7/24 arayabileceğiniz bir müşteri hizmetleri kanalımız bulunmaktadır. Her personelimiz alanında eğitim görmüş ve kendini sürekli geliştirmektedir. Kalite, güven çerçevesinde yıllardır hizmet vermekteyiz. Fiyat politikamızı uygularken öncelikle müşterilerimizi düşünmekte ve verdiğimiz hizmet doğrultusunda belirlemekteyiz. Alacağınız hizmette hızlı ve hijyen kurallarına uygun davranarak zamanınızın ve sağlığınızın değerli olduğunun bilincindeyiz. Tesislerimiz düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve sağlığınızı etkileyecek her şeyden kaçınmaktayız.

Fiyat Politikamız

Uygun koşullarda vereceğimiz hizmetin ve kalitenin firma olarak arkasındayız. Fiyatlarımız piyasalara göre son derece uygun olmaktadır. 5 litrelik oksijen tüpü dolumu fiyatı ve işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir