medikal Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları

 

medikal Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları Dilediğiniz her yerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve sağlığınız için önemli olan medikal oksijen tüpü fiyatlarımız düşük maliyetler ile sunulmaktadır.

İnsan sağlığı için çok önemli bir yere sahip olan oksijen yüksek basınç ile oksijen tüplerine yerleştirilmektedir.

Medikal Oksijen Tüpü Nedir?

Solunum rahatsızlıkları çeken insanların yeteri kadar oksijen alamamasından dolayı oksijen tüpü ile desteklemektedir. Oksijen tüpleri en yaygın olarak tıp alanında kullanılmaktadır. Medikal alanda kullanılan tüpler oksijen tedavisi için evlerde de yaygın olarak kullanılır. Bu alanda kullanılan tüplerin taşınabilir olma özelliği çok önemlidir. Litre bazında farklılık göstermektedir. Bu sebeple 5 ile 10 litre olarak kullanılması gerekir. 10 litrenin üzerindeki tüpler ağırlıktan dolayı kullanılması zordur.

Medikal Oksijen Tüplerinde Tesisat

Oksijen tüpü kullanımları sırasında bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Öncelikli olarak sağlık kuruluşlarında kullanılan oksijen tüpleri bu malzemelerin kullanımını zorunlu kılmıştır. Tüp ile birlikte temini sağlanan malzemeler kateter ile maskedir. Maske ile kateter oksijen tüpünün hastayla birleşmesine olanak sağlar. Ağız ve burun yolu ile kullanım sağlamaktadır. Tüplere uygun basıncı alabilmesini manometre sağlar. Manometreden çıkan gaz su kabından geçerken nemlendirilir. Oksijen tüpleri hem alüminyum hem de çelik olarak ikiye ayrılmaktadır. Alüminyum oksijen tüpleri çelik oksijen tüplerine oranla daha hafiftir. Oksijen tüplerinin kullanım süreleri akış ayarına ve tüp hacmine göre değişiklik göstermektedir.

Oksijen tüplerine yanma, patlama tehlikesi olan ateş, makine yağı, sabun ve petrol ürünleri yaklaştırmayın.

Medikal Tüp Manometresi Çeşitleri

  • Vanalı çelik tüp manometresi
  • Pinindex çelik tüp manometresi
  • Vanalı alüminyum tüp manometresi
  • Pinindex alüminyum tüp manometresi

Fiyatlarımız

Tıp alanında yaygın olarak kullanılan ve insan hayatı için çok önemli bir yere sahip oksijen tüpü fiyatları en uygun koşullarda verilmektedir. Evinizde veya işyerinizde günün her saatinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek adına üstümüze düşen görevi yapıyoruz. Yıllardır kendini geliştiren ve kaliteli hizmet verebilmek adına eğitimlerimizi alıyor ve size güvenilir bir sunmayı hedefliyoruz. Medikal oksijen tüpü dolum fiyatlarımız için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir